SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

VODÁRI,TESÁRI,POKRÝVAČI,KURENÁRI - ŠVAJČIARSKO. PLAT: 4800 EUR.

Miesto práce: Rôzne lokality v okolí Zurichu. /

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. KOMUNIKATÍVNA ANGLIČTINA alebo NEMČINA - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

Mäsiar - vykosťovač - FÍNSKO, odchod: druhá polovica septembra 2017

Miesto práce: Helsinki, Turku /

SKLADNÍCI / SKLADNÍČKY - HOLANDSKO, ženy, muži, páry - ihneď

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (Roosendaal, Eindhoven, Venray, Heerlen /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

PRÁCA NA BALIACEJ LINKE. AJ BEZ ANGLIČTINY - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: mesto Scherpenzeel (východne od mesta Utrecht) /

Pracovné ponuky

Krajina:  Holandsko
Miesto práce:  Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko.
Náplň práce:  Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland alebo Terschelling.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

Overený zamestnávateľ. Veľa spokojných zamestnancov.

Momentálne s odchodom ihneď máme voľné miesta do 4* hotela na ostrove Vlieland. Do tohto hotela máme 2 voľné miesta na pozíciu chyžná/chyžný.

V hoteli už pracujú slováci. Overený zamestnávateľ.
Požiadavky:

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

- skúsenosti s upratovaním výhodou

- motivácia a zodpovednosť

Nástup do práce / termíny:

Ihneď

Mzda:  Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci  18 rokov:
6,73 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

19 rokov:
7,96 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

20 rokov:
8,65 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

Pracovníci od 21 rokov a viac:
9,62 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

Mzda je vyplácaná každý týždeň na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.

Strava:  Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie:

Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie za poplatok 55 Eur týždenne (neplatíte poplatky za ubytovanie vopred).

V tejto sume je už zahrnutá aj strava /raňajky, obed, večera/

Pracovná doba:  Priemerne 36 - 40  hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Dĺžka kontraktu:  Minimálne 6 mesiacov s možnosťou predĺženia.
Poistenie:  Hradené podľa platnej holandskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:

Náklady na cestovanie:

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.
Cena cestovného lístka vrátane batožiny je 140 Eur.

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 180 Eur.

Ešte pred Vaším vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:
Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napíšte dátum kedy môžete do zahraničia vycestovať na email: info@europersonnel.sk

line