SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

BALENIE POLOTOVAROV NA GRILOVANIE - HOLANDSKO. ODCHOD:23.11.2017

Miesto práce: mesto Groenlo (východná časť Holandska, pri nemeckých hraniciach) /

PRÁCA NA BALIACEJ LINKE. AJ BEZ ANGLIČTINY - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: mesto Scherpenzeel (východne od mesta Utrecht) /

BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď (nie farma)

Miesto práce: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik  /

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO V JANUÁRI 2018

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

ZBER ŠAMPIŇÓNOV - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Wernhout - južná časť holandska /

Pracovné ponuky

VODÁRI,ELEKTRIKÁRI,ZVÁRAČI - ŠVAJČIARSKO. PLAT: 4800 EUR.

Krajina:  Švajčiarsko
Miesto práce:  Rôzne lokality v okolí Zurichu.
Náplň práce:

Pre Švajčiarskeho zamestnávateľa hľadáme šikovných pracovníkov ktorí majú predchádzajúce pracovné skúsenosti v jednom z daných odboroch:

- vodár, inštalatér, kurenár
- elektrikár, elektrotechnik
- zvárač (všetky druhy zvárania)

Požiadavky:

- základná znalosť nemeckého jazyka /treba ovládať základné vety/
- predchádzajúce pracovné skúsenosti v danom odbore
- nevyhnutná znalosť čítať technické výkresy

Nástup do práce / termíny:

December 2017

Od 20.12.2017 máte možnosť dovolenky na 2 týždne, takže môžete ísť počas Vianoc na Slovensko.

Mzda:
od 30 - 35 CHF brutto za odpracovanú hodinu . (cca 26.50 - 31.00 Euro brutto za odpracovanú hodinu) + denné diéty 12 - 16 CHF (cca 10.50 - 14 Eur) každý pracovný deň.

Mzda je vyplácaná mesačne alebo týždenne na Slovenský alebo Švajčiarsky bankový účet.

Po odpracovaní prvého týždňa môžete požiadať o zálohu.

Strava:  Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom.
Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho platu vo výške 500 - 750 CHF za mesiac. (cca 443 - 664 Eur mesačne).
Pracovná doba:

Priemerne 36 - 40  hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Dĺžka kontraktu:  dlhodobo/dohodou
Poistenie:  Hradené zamestnávateľom.
Vaše náklady / poplatky:
- náklady na cestovanie.

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí a to všetko za poplatok 160 Eur.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:  V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku + fotografiu na email: praca@europersonnel.sk

V texte emailu upresnite dátum, kedy môžete vycestovať a či môžete cestovať vlastným autom.
line