PRÁCA NA FARME - HOLANDSKO

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Informácie o pracovnej ponuke

Krajina:

Holandsko

Miesto práce:

Heerewaarden - Holandsko

Náplň práce::

Voľné pracovné miesta pre pracovníkov ktorí budú pracovať na farme kďe sa spracováva a pripravuje kompost na pestovanie hríbov.

Na farmu sa dovezie hlina, kompost a seno ktoré sa miešajú a spracovávajú sa. 
Pracovník bude pracovať na linke s kompostom. Tento kompost sa mieša a čistí s vodou (používajú sa na to  vysokotlakové postrekovače). Na farme je vlhko. 

Farmy sa nachádzajú v dvoch mestách:
Heerewaarden:
Plat: 12,15 Eur brutto/hod, po odpracovaní 6 mesiacov sa plat zvyšuje na 13,00 Eur brutto/hod poprípade (pokiaľ bude s Vami zamestnávateľ spokojný dostanete plat 15,05 Eur brutto/hod. 
pracujete 40 hodín týždenne. Po odpracovaní 3-och mesiacov začínate pracovať na smeny.

Velddriel:
Plat: 12,50 Eur brutto/hod. Pracuje sa 5 dní v týždni. Jeden deň voľna budete mať cez týždeň  a jeden deň cez víkend. To znamená že každý týždeň budete pracovať jeden deň cez víkend (sobotu alebo nedeľu). Hodinová mzda cez víkend je 18,75 Eur brutto.
Po odpracovaní 3-och mesiacov sa Vám základná hodinová mzda zvyšuje na 13,00 Eur a po odpracovaní 6 mesiacov na 13,50 Eur brutto/hod. 

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email.

Požiadavky:

- znalosť anglického jazyka B1
- predchádzajúce pracovné skúsenosti ako operátor strojov a zariadení
- čistý výpis z registra trestov (vybavíte na pobočke pošty, na počkanie)

Nástup do práce / termíny::

Odchody: IHNEĎ

Vieme Vám zorganizovať cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na požadovanú adresu v Holandsku) Cena cestovného lístka je cca 140 - 170 Eur vrátane batožiny. V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.

Máte taktiež možnosť si kúpiť lacnejšiu letenku (pokiaľ sú v akcii) do Amsterdamu alebo Eindhovenu. Tu však treba počítať s tým, že z letiska sa musíte osobne dopraviť (vlak, autobus) na druhú stranu Holandska do kancelárie zamestnávateľa.Mzda:

Heerewaarden:
Plat: 12,15 Eur brutto/hod, po odpracovaní 6 mesiacov sa plat zvyšuje na 13,00 Eur brutto/hod poprípade (pokiaľ bude s Vami zamestnávateľ spokojný dostanete plat 15,05 Eur brutto/hod. 
Pracujete 40 hodín týždenne. Po odpracovaní 3-och mesiacov začínate pracovať na smeny.

Velddriel:
Plat: 12,50 Eur brutto/hod. Pracuje sa 5 dní v týždni. Jeden deň voľna budete mať cez týždeň  a jeden deň cez víkend. To znamená že každý týždeň budete pracovať jeden deň cez vikend (sobotu alebo nedeľu). Hodinová mzda cez víkend je 18,75 Eur brutto.
Po odpracovaní 3-och mesiacov sa Vám základná hodinová mzda zvyšuje na 13,00 Eur a po odpracovaní 6 mesiacov na 13,50 Eur brutto/hod. 

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca. Prvá výplata je cca na 3 týždeň a potom pravidelne každý týždeň.

Strava:

Zabezpečujete si sami. Na ubytovaní je k dispozícii zariadená kuchynka na varenie.

Ubytovanie:

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vašej čistej mzdy v sume 130 Eur týždenne.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Nehradíte žiadny depozit za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v pekných holandských bungalovoch alebo domoch max 2 pracovníci na izbe.

Pracovná doba:

Pracuje sa priemerne 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Dĺžka kontraktu::

Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia.

Poistenie:

Hradené podľa holandskej legislatívy. Zamestnávateľ Vás prihlasuje do zdravotnej poisťovne v Holandsku.

Vaše náklady / poplatky::

- náklady na cestovanie do zahraničia (cca 150 - 170 Eur) alebo si môžete zaobstarať lacnejší lístok individuálne
- vreckové do prvej výplaty (cca 3 týždne)
- pri objednaní naších služieb a poradenstva je poplatok
120 Eur.

Balík naších služieb:
- služby a poradenstvo spojené na splnenie výberového procesu, prezentácie a verifikácie
- poradenstvo v oblasti legislatívy, vrátenia daní, komerčného poistenia alebo informácii o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia a počas pobytu v zahraničí
- všetku administratívu vybavíme za Vás
- zorganizujeme Vám cestovanie priamo k zamestnávateľovi
- pomôžeme Vám s vyhľadaním alebo kúpou najvýhodnejšieho cestovného lístka
- pomôžeme Vám s relokáciou, adaptáciou v zahraničí a návratom späť do vlasti
- vybavíme Vám ubytovanie v zahraničí
- ponúkneme Vám poradenské a asistenčné služby počas Vášho pobytu v zahraničí

Objednanie naších služieb a poradenstva je dobrovoľné. Naše služby ponúkame aj klientom, ktorým sme prácu nesprostredkovali.

Pokiaľ sa rozhodnete nevyužiť naše doplnkové služby, budeme sa riadiť zákonom o službách zamestnanosti č. 5/2004 Z.z. Po bezplatnej registrácii Vás budeme prezentovať zahraničnému zamestnávateľovi a sprostredkujeme Vám prácu bez akýchkoľvek poplatkov. Pri podpise zmluvy dostanete informácie o Vašom zamestnávateľovi (meno, adresa, identifikačné číslo a druh ekonomickej činnosti), dátume nástupu do práce, druhu pracovnej pozície, dĺžke trvania zamestnania, Vašej mzde a informácie o sociálnom a zdravotnom poistení danej krajiny. Všetky ostatné náležitosti súvisiace s Vaším vycestovaním, relokáciou, ubytovaním a komunikáciou so zamestnávateľom si riešite sami.

Doplňujúce informácie:

Pokiaľ máte záujem o pracovnú pozíciu, kontaktujte nás na tel. čísle +421 917 721 626 alebo+421 910 333 199 alebo  alebo nám napíšte email na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

                                     ------- POSTUP PRI VYBAVENÍ PRÁCE------
1) vyberte si pracovnú ponuku
2) zašlite nám životopis v anglickom jazyku (ak je to vyžadované), alebo nás kontaktujte telefonicky/emailom +421 917 721 626 alebo +421 910 333 199 Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
3) na základe vášho výberu pracovnej ponuky vás budeme prezentovať zahraničnému zamestnávateľovia oznámime mu približný dátum vášho príchodu
4) pokiaľ ste prijatý do zamestnania, oboznámime vás s presnými podmienkami práce v zahraničí
5) dokumenty, ktoré sú potrebné o prijatí do zamestnania v zahraničí podpisujeme u nás v kancelárii v Trenčíne ešte pred vaším vycestovaním, alebo vám vieme tieto dokumenty poslať na email. Pokiaľ vám posielame dokumenty na email potrebujeme, aby aby ste nám ich podpísali a zaslali obratom na náš email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
6) po podpísaní dokumentov ste pripravený vycestovať do zahraničia za prácou kde vás už bude čakať váš nový zamestnávateľ

 

Vyberte si krajinu

Kontaktujte nás

EUROPERSONNEL

DOLNÝ ŠIANEC 1
911 01 TRENČÍN

 

Tel: +421 910 333 199
Tel: +421 917 721 626

E-mail: info@europersonnel.sk

instagram logo

like us on facebook

 
 
logo white
 
 

Zaoberáme sa sprostredkovaním práce. Ponúkame kvalitné služby spojené s vycestovaním za prácou alebo relokáciou..

 

Všeobecné obchodné podmienky.

Informácie o spracovaní osobných údajov.

 
 

DOLNÝ ŠIANEC 1
911 01 TRENČÍN

Tel: +421 917 721 626
Tel: +421 910 333 199

E-mail: info@europersonnel.sk

 
instagram logo
 
 
MÁM ZÁUJEM
1000 znakov vľavo