HĽADÁTE PRÁCU - POMÔŽEME VÁM!

 

Pracovné ponuky máme v týchto odvetviach:

  • veľkosklady, baliarne
  • výroba a priemysel
  • poľnohospodársvto a farmy
  • reštaurácie a hotely
  • letné a sezóne práce, brigády
  • kvalifikovaní pracovníci (murári, tesári, elektrikári, zvárači, stolári, maliari, kuchári, mäsiari atď.)
  • práca v oblasti manažmentu a obchodu
  • a mnoho ďalších

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom a obchodnými partnermi založený na dôvere a spokojnosti.

Radi Vás privítame v našich priestoroch v Trenčíne, kde Vám pomôžeme vypracovať profesný životopis, zhodnotíme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, vzdelanie a poradíme Vám aké dokumenty a tlačivá potrebujete aby Vaše vycestovanie a zamestnanie bolo v súlade so zákonom danej krajiny.

Po prijatí pracovnej ponuky Vás dôkladne pripravíme na cestovanie a na novú prácu v zahraničí. Zabezpečíme Vám rezerváciu, alebo zakúpenie cestovného lístka, vysvetlíme Vám legislatívu a zákony danej krajiny a urobíme všetko pre to, aby ste boli dokonale pripravený na Vaše pôsobenie v zahraničí. My sa staráme o Vás aj po Vašom príchode do zahraničia. Ostávame s Vami v kontakte a pravidelne s Vami komunikujeme.

Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznať nové krajiny, ich kultúru alebo naučiť sa cudzí jazyk.

Všetky služby sú poskytované na základe Povolenia sprostredkovania zamestnania, vydané Ústredím Práce Sociálnych vecí a Rodiny v Bratislave.

 
logo white
 
 

Zaoberáme sa sprostredkovaním práce. Ponúkame kvalitné služby spojené s vycestovaním za prácou alebo relokáciou..

 

Všeobecné obchodné podmienky.

Informácie o spracovaní osobných údajov.

 
 

DOLNÝ ŠIANEC 1
911 01 TRENČÍN

Tel: +421 917 721 626
Tel: +421 910 333 199

E-mail: info@europersonnel.sk

 
instagram logo
 
 
MÁM ZÁUJEM
1000 znakov vľavo
Pre skvalitnenie služieb uplatňujeme súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s tým, aby sme tieto súbory mohli používať.
Ok